Parfémy perfektní do zimního počasí

Přeji všem krásnou sobotu,
zítra nás čeká třetí adventní neděle, což znamená, že už jen týden a jeden den a máme tu den Štědrý, těšíte se? Já opravdu moc. Je jasné, že se těším na to, až si rozbalím své dárečky, ale zároveň se strašně moc těším na to, až si rodiče a naše starší sestra rozbalí dárečky od nás. Ono bude něco na tom, že mnohem lepší je dávat, než dostávat. Mě osobně to hřeje u srdíčka dvojnásob, když vidím, že jsem někomu udělala radost - a tak to má na Vánoce být. Nutně to však neznamená, že by si lidé museli dávat jen drahé hmotné dárky, vždyť šťastná a spokojená rodina, která bude sedět u štědrovečerní večeře - to je také obrovský dárek, kterého je nutné si vážit pokaždé, když se takto sejdete. Ale, o čem jsem vám dneska chtěla "povídat", jsou vlastně parfémy - parfémy, které jsou vhodné na zimu a skvěle vyniknou.

V minulém článku jsem vám psala, že se chystáme maminku obdarovat různými dárky, mezi které patří například dárková sada Bottega Veneta a pro tatínka se tam parfém taky najde - ten hoví značce Davida Beckhama - tedy koupili jsme mu jeho nejnovější The Essence. Já bych se ale nyní ráda zaměřila na parfémy, které mohou udělat radost právě vám - třeba pokud nevíte, který si přát pod stromeček, abyste ho cítila déle než hodinu a zároveň si lidé, kteří s vámi budou v místnosti, nepřipadali v zimě jak v tropickém ráji, protože i zimní období a svátky mají přece své vlastní kouzlo.

Jak lze charakterizovat zimní vůni?
Velice jednoduše. Zimní vůně jsou takové, které lze jiným slovem popsat jako těžší, tzn., že mají tendenci dlouho vydržet a neztrácet svou hodnotu. Každý zimní parfém by měl něco oslavovat. V současné době to jsou parfémy jedinečné, nadčasové, romantické a příjemné okolí. Zima je dlouhá doba, dlouhé období, proto je nutné si pořídit parfém, který bude souběžný s vaším zimním životem.

Který parfém současně letí?
Trochu jsem bádala na internetu, abych pro vás zjistila, který parfém je na zimní období opravdu vhodný a zároveň ho lze považovat za nejprodávanější. Musím říct, že jsem příliš překvapená nebyla. Jedná se totiž o naprosto proslulou, luxusní a jedinečnou značku módního návrháře. A abych vaše čekání neprodlužovala, prozradím vám to. Letošní zimu prostě frčí a je trendy parfém značky Calvin Klein - Eternity.

Tento parfém by se dal přirovnat jako ke košíku plného květin. Jeho největší výhodou je, že i přesto, že může působit spíše jarně, je výrazný a dlouho vydrží. Calvin Klein Eternity je parfém romantický, který vám pomůže přenést na povrch vaši smyslnost a jedinečnost. Těší se v něm konvalinky, růže, lilie nebo jasmín. Najdou se ze i exotické složky, jako je santalové dřevo, pižmo a ambra. Právě tyto složky dodávají parfému hřejivé podtóny. Ve složení nechybí ani pačule a mandarinka. Nutno podotknout, že nejen tento, ale i mnohé další parfémy od značky Calvin Klein jsou ve světě proslulé a jedny z nejoblíbenějších. Možná jste to netušili, ale právě Eternity vznikl jako důkaz lásky mezi mužem a ženou. Doporučila bych ho všem ženám a dívkám, které mají smysl pro eleganci a nebojí se ukázat i svou něžnou stránku. Calvin Klein Eternity můžete nosit celoročně, ovšem je nutné podotknout, že má tendence více uplívat na oblečení, než jakýkoliv jiný parfém - tudíž se vám nestane, že byste ho za dvě hodiny necítila.
Když jsem se pídila po ohlasech na tento parfém, byla jsem mile překvapena. Dozvěděla jsem se například, že některé ženy ho používají už 10 let a že se jedná o vůni moderní, nadčasovou a čistou. Rozesmálo mě také, že vůně dokáže držet jako "magnet", což třeba já osobně od parfému vyžaduji. Mám totiž radost, když mi okolí řekne "moc hezky voníš" - a komu by to radost neudělalo že? S parfémem Calvin Klein Eternity máte tedy velkou šanci na úspěch.Které další parfémy se hodí do zimy?
Já osobně mohu do zimního počasí, do zimního období jednoduše doporučit všechny vůně od Beyoncé z kolekce Heat (tzn. Heat, Heat Rush, Heat Midnight). Dále je velice oblíbená na zimu Miss Dior Chérie, Hypnotic Poison, Armani Code, Calvin Klein - Euphoria, Burberry - London.
Z těch levnějších mohu doporučit např. Avril Lavigne - Black Star, Christina Aguilera - By Night či Royal Desire. Na první příčky bych ale také zařadila např. Lanvin - Eclat D´Arpege aj.

A které vůně podle vás jsou do zimy nejlepší?


1 komentář:

  1. Eternity mi přijde poslední dobou jako tuctovka, voní tím každá druhá :/

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...